Otázky a odpovědi

Kolik osob se vejde do chalupy?

 Abychom Vám zaručili pohodlí a komfort, doporučujeme obsadit objekt max.8 - 9 osobami. Při krátkodobých pobytech je možno chalupu obsadit až 12 osobami, ovšem za cenu Vašeho nižšího komfortu. 

Jaký je přístup k objektu autem?

V letním období je možno přijet přímo k objektu po částetčně zpevněné cestě. Posledních cca. 500 metrů je cesta lesem a po louce. Nedoporučujeme příjezd sportovními vozy s nízkým podvozkem. Terénní vůz s pohonem 4x4 je vždy výhodou, nikoli však nutností. Běžný osobní automobil je zcela dostačující.

V zimě se dá k objektu dostat pouze pěšky, na lyžích vlekem (horní stanice vleku vzdálena 60 m.od zápraží), či je možno objednat skůtr s nákladními saněmi. Automobil je možno zaparkovat zdarma a bezpečně v lyžařském areálu (cca.700m od chalupy).

Je v chalupě internet a TV?

V chalupě máte možnost využít televizi s tuzemskými programy a od podzimu 2011 i internet přes WIFI, samozřejmě zdarma.

Je v chalupě kolárna či bezpečná místnost pro úschovu kol či jiného cenného vybavení?

Ano v chalupě je možno využít uzamykatelné kolárny, kde je možno bezpečně uschovat cenné vybavení. Pokud máte o svého dvoukolového kamaráda velký strach, je možno jej uschovat přímo v chalupě :-) Lyžárna je v zimě rovněž přímo v chalupě.

Potřebuji speciální obuv či oblečení?

Jedete do hor, na chalupu uprostřed lesů a luk. Teplota, zejména v letním období, se může od velkých měst lišit i o 10 C. Teplý svetr, čepice a nepromokavé oblečení se vždy může hodit. I když neplánujete žádnou tůru, vyšší obuv, nejlépe s Goretexem, není nikdy k zahození :-) 

Co se v okolí chalupy dá dělat?

V létě můžete využít okolní krajinu k relaxaci, procházkám, v sezoně sběru hub a lesních plodů, nebo pokud máte vyšší cíle, nabízí se mnoho kilometrů k cyklo nebo pěší turistice. V zimní sezoně se hlavně nabízí aktivity z oblasti zimních sportů.   

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode